Terug naar overzicht

Jeugd SCDB in Luxemburg

16 juni 2018

8 en 9 juni zijn wij met 5 jeugd schermers naar een toernooi in Luxemburg geweest. Onder begeleiding van wat ouders, voorzitter Mark en jeugdtrainer Cheryl hebben zij een ontzettend leuk en leerzaam weekend gehad. Vrijdag middag vertrokken de schermers naar de jeugdherberg in het zuiden van Luxemburg waar zij die avond verbleven. Na samen wat gegeten te hebben werden de tassen ingepakt en de wekkers vroeg gezet want de eerste schermer begon om 9 uur op zaterdag in de nieuwe zaal van bevriende schermclub Escrime Sud. Deze zaal ligt in het plaatsje Esch in zuid Luxemburg en een mooi groengebied. Voor de meeste van onze schermers was dit hun eerste toernooi in het buitenland of hun eerste toernooi überhaupt! Wij zijn ontzettend trots op onze jeugdschermers. Zij hebben het allemaal ontzettend goed gedaan. Zij zijn een hele ervaring rijker!

 

 

Wij willen dit een jaarlijks uitje gaan maken voor de jeugd. Ben je geïnteresseerd om mee te gaan volgend seizoen? Dan mag je altijd vragen stellen aan de groep die dit jaar mee geweest is of even mailen naar info@schermclubdenbosch.nl