Terug naar overzicht

De Grote Club Actie

16 november 2020

e Grote Club Actie is weer gestart! Onze jeugd leden ontvangen vanavond hun persoonlijke link er QR code om online veilig loten te kunnen verkopen. Vanaf dit jaar kan je op 4 manieren loten verkopen voor de Grote Club Actie.1. De old school manier, het boekje in vullen. 2. QR code gebruiken wat in het boekje staat. 3. Persoonlijke QR code en link4. De link van de club gebruiken voor online verkoop. https://clubactie.nl/lot/schermclub-den-bosch/6557721

De opbrengsten van de Grote Club Actie gaan naar activiteiten en materiaal voor onze jeugdleden. De jeugdleden mogen de briefjes met suggesties voor leuke activiteiten tot en met december bij de trainers afgegeven, wees lekker creatief! We gaan samen kijken wat we kunnen organiseren.

Je kunt nog loten kopen tot 30 november!